Klient indywidualny

Internetowe Biuro Kredytowe

Kredyt gotówkowy

Kredyt gotówkowy


Kredyt gotówkowy, czyli inaczej pożyczka pieniężna, to kredyt, który otrzymujesz w gotówce i możesz przeznaczyć na dowolny cel. Niezależnie od tego czy wyskoczył Ci nieprzewidziany wydatek, chcesz wyjechać na wakacje a może potrzebujesz większej sumy pieniędzy, z naszą pomocą możesz starać się o pożyczkę gotówkową dopasowaną do Twoich potrzeb i preferencji.
Pożyczki pieniężne to najczęściej przyznawane produkty bankowe. Zazwyczaj kredyty zawiera się na dość krótki okres, jak rok do dwóch lat. Czasami jednak pożyczki można zawierać nawet na osiem lat. Brzmi skomplikowanie? Spokojnie – z nami nie musisz nawet wychodzić z domu. Wypełnij wniosek online, a my zajmiemy się resztą – oceną Twojej zdolności kredytowej i uzupełnianiem pozostałych dokumentów oraz dopełnianiem wszelkich niezbędnych formalności.
Kredyty gotówkowe to najpopularniejsze rodzaje pożyczek. Łatwo się zatem zgubić w gąszczu ofert i reklam banków na ten temat, którymi jesteśmy zewsząd wręcz bombardowani. Z nami jednak nie musisz się o nic martwić. Nasi doświadczeni i profesjonalni doradcy dzięki współpracy z wieloma bankami nie tylko pozyskają dla Ciebie najlepszą ofertę, ale także pomogą w załatwieniu formalności.
Nie musisz się o nic martwić – wszystkim się zajmiemy, a w razie pytań – rozwiejemy Twoje wątpliwości. Procedura przyznawania kredytu wbrew pozorom nie jest niczym trudnym, a z nami będzie dziecinnie prosta, gdyż na każdym etapie przyznawania Ci pożyczki gotówkowej, służymy naszą radą, pomocą i doświadczeniem.

 

Kredyt pozabankowy

Kredyt pozabankowy

Kredyty pozabankowe, czyli popularne pożyczki „chwilówki” są coraz bardziej popularne wśród Polaków. Zaciągnięcie takiej pożyczki gotówkowej jest bowiem łatwe i szybkie, a formalności możesz załatwić przez Internet, nie wychodząc z domu. Wystarczy, że pokażesz nam swój dowód, a my nawet nie będziemy sprawdzać Twojej zdolności kredytowej.
Niezależnie od tego czy jesteś klientem indywidualnym, właścicielem działalności gospodarczej a może rolnikiem – nasi doradcy pomogą Ci w jak najszybszym uzyskaniu najbardziej korzystnej dla Ciebie oferty. Z nami szybko i łatwo pozyskasz od kilku do kilkudziesięciu tysięcy na niezbędne wydatki. Oferujemy Ci jasną i przejrzystą ofertę bez gwiazdek i haczyków.
Niewątpliwą zaletą kredytów pozabankowych jest to, że można je dostać łatwiej i szybciej niż pożyczki gotówkowe oraz te zawierane tradycyjnie w bankach. Nasza oferta jest tania, oferujemy Ci stałe miesięczne raty, a pożyczka przyznawana jest na zaświadczenie i oświadczenie. Z pomocą naszych doradców nie tylko oszczędzisz czas, ale też przejdziesz przez proces pozyskania pożyczki szybko i przyjemnie. Uzupełnij wniosek przez Internet, a my zajmiemy się resztą.
Kredyty pozabankowe zaciągane online to w tym momencie najszybciej rozwijający się produkt na rynku kredytowym w Polsce – każdego roku taki kredyt zaciąga ponad 10% dorosłych Polaków, co daje ponad 3 miliony osób rocznie. Łatwość jego zaciągnięcia, szybki czas, w jakim otrzymuje się pieniądze i niskie koszty zwrotu powodują, że kredyty pozabankowe to aktualnie jedne z najchętniej zaciąganych pożyczek. Skorzystaj z naszego doświadczenia i wiedzy.

Kredyt firmowy

Kredyt firmowy

Twoja firma odnotowuje chwilowy przestój na przykład z powodu niekorzystnego dla Twojej działalności sezonu albo innych niesprzyjających okoliczności i pilnie potrzebujesz zastrzyku pieniędzy? A może dopiero planujesz otworzyć swoją pierwszą działalność i chcesz się dowiedzieć jaką możesz otrzymać pożyczkę gotówkową? Dobrze trafiłeś!
Kredyty dla firm to szybka i skuteczna pomoc dla przedsiębiorców w zakresie finansowania małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Kredyt na nową firmę, ale także na istniejącą działalność, finansowanie inwestycyjne, pożyczki gotówkowe na przeróżne wydatki związane z prowadzeniem własnej działalności – służymy Ci pomocą niezależnie od tego, jakiej sumy i na co potrzebujesz.
Nasze grono wykwalifikowanych ekspertów każdego dnia pomaga przedsiębiorcom i właścicielom firm w pozyskiwaniu finansowania na ich mniejsze i większe działalności gospodarcze. Dzięki naszej współpracy z wieloma bankami jesteśmy w stanie pozyskać dla Ciebie i Twojej działalności najlepszą ofertę na najbardziej korzystnych warunkach.
Jeżeli prowadzisz własną firmę i brakuje Ci pieniędzy – wypełnij nasz wniosek online. Gwarantujemy, że pomożemy Ci w pozyskaniu potrzebnej kwoty. Zrób pierwszy krok i wyślij do nas wniosek przez Internet, a my zajmiemy się resztą formalności i pomożemy Ci w skompletowaniu dokumentów tak, byś jak najszybciej, jak najłatwiej i na jak najbardziej atrakcyjnych warunkach mógł pozyskać pieniądze na rozwój Twojej firmy. Nie zwlekaj!

Kredyt samochodowy

Kredyt samochodowy

Kredyt samochodowy (inaczej nazywany też czasem kredytem motoryzacyjnym) to pożyczka gotówkowa na zakup własnego auta. Niezależnie od tego czy planujesz kupić nowy samochód prosto z serwisu czy używane auto, motocykl, quad, motorower, skuter, traktor, maszyny budowlane, kampera, przyczepę kempingową a może nawet łódź motorową – przeprowadzimy Cię przez cały proces załatwiania formalności tak, byś jak najszybciej i na jak najlepszych warunkach mógł się cieszyć swoim nowym pojazdem.
Wolisz oprocentowanie stałe czy malejące? Interesuje Cię kredyt standardowy, jednoratowy a może balonowy? Te nazwy Ci nic nie mówią? Spokojnie, jesteśmy właśnie od tego, żeby Ci pomóc i przeprowadzić Cię przez cały proces pozyskania pożyczki skutecznie, bezboleśnie i jak najszybciej.
Chętnie pomożemy Ci również w pozyskaniu kredytu na refinansowanie kosztów, które poniosłeś przy zakupie pojazdu. Zatem nie zwlekaj, wypełnij wniosek o kredyt online a my zajmiemy się pozyskaniem dla Ciebie potrzebnej Ci kwoty kredytu, na dogodnym okresie kredytowania (od kilku do kilkudziesięciu miesięcy), z jak najniższym oprocentowaniem. Formalności załatwisz szybko, łatwo, o każdej porze i z dowolnego miejsca – przez Internet.
Weź z naszą pomocą kredyt samochodowy i bądź w stanie spełnić swoje marzenia o własnych dwóch lub czterech kółkach – bez ukrytych opłat, niejasnych zapisów czy gwiazdek w umowie. Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia i bądź w stanie pozwolić sobie na kupno własnego, wymarzonego pojazdu.

Leasing

Leasing

Leasing to nic innego jak wypożyczenie lub wydzierżawienie dóbr materialnych (takich jak na przykład wszelkiego rodzaju pomieszczenia, ale także maszyny biurowe czy samochody). Dzięki zawartej umowie leasingobiorca może z nich korzystać przez określony (dłuższy lub krótszy) okres bez prawa własności, czyli bez ich zakupu. Odpłatne wypożyczenie czy wydzierżawienie, jakim jest leasing, to wygodny i tani sposób na szybkie pozyskanie potrzebnych dóbr, na przykład na potrzeby prowadzonej działalności gospodarczej.
Istnieją dwie formy leasingu: leasing bezpośredni i leasing pośredni. Leasing bezpośredni to umowa leasingowa, która jest zawierana pomiędzy właścicielem czy producentem określonego towaru albo pomieszczenia a leasingobiorcą w sposób bezpośredni, bez obecności firmy leasingowej. To zatem najprostsza alternatywa do kupna.
Z kolei leasing pośredni to umowa, w której zawarciu bierze udział producent/właściciel danego przedmiotu czy powierzchni, firma leasingowa, a także użytkownik, czyli leasingobiorca. Czasem także może w niej wystąpić czwarty podmiot, jakim jest instytucja finansowa, która spłaca firmę leasingową.
Brzmi skomplikowanie? Nie wiesz, co wybrać? Nasi doradcy pomogą Ci w dobraniu najlepszej dla Ciebie oferty skrojonej do Twoich potrzeb. Wszelkie zasady pożyczki lub dzierżawy, takie jak koszty raty leasingowej, okres trwania umowy i pozostałe warunki, są określone w zawartej umowie leasingowej. Z nami jednak nie musisz się niczym przejmować – korzystając z pozyskiwanego przez lat doświadczenia dobierzemy dla Ciebie najlepszą możliwą ofertę.

Pożyczki pozabankowe

Kredyt samochodowy

Rapida – szybkie pożyczki na wysokie kwoty bez BIK?
Dla wielu osób kredyty bankowe są niedostępne. Głównym powodem wcale nie jest niska zdolność kredytowa, a negatywna historia w BIK. Nie zamyka to jednak drogi do ubiegania się o wsparcie finansowe – z pomocą przychodzą firmy pozabankowe, takie jak Rapida. Czy każdy ma szansę na uzyskanie szybkiej pożyczki bez BIK? Zaraz wszystko stanie się jasne.
Firma Rapida doskonale zdaje sobie z potrzeb pożyczkobiorców. Dlatego w przeciwieństwie do instytucji bankowych udziela pożyczek właściwie każdemu, kto potrzebuje szybkiego wsparcia finansowego. 

INTERNETOWE BIURO KREDYTOWE

ul. 3-go maja 3708-110 Siedlce

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek - piątek

09:00-17:00

Sobota

09:00-17:00